قوانین

رندرمن

قوانین و مقررات

برای استفاده از محتوای موجود در سایت رندرمن باید حساب کاربری ایجاد کنید.

محتوای موجود در سایت رندر-من شامل آرشیوی از مدل های سه بعدی ، تکسچر ها ، متریال ها و اچ دی آر ها : “جمع آوری و دسته بندی شده از سایت ها و شرکت های خارجی و داخلی ( که توسط تیم رندر-من ساخته شده است ویا از صاحب امتیاز آن مجوز فروش دریافت شده است. )” ، فیلم های آموزشی : “گردآوری و دسته بندی شده از سایت ها و شرکت های خارجی (با زیرنویس فارسی تولید شده توسط تیم رندر-من) و داخلی ( که توسط تیم رندر-من ساخته شده است ویا از صاحب امتیاز آن مجوز فروش دریافت شده است. )”

استفاده‌ شما از وب‌سایت رندر-من و ایجاد حساب کاربری در این وب‌سایت به معنی توافق کامل شما با شرایط و مقررات زیر تلقی می‌شود :

1- خرید از وب‌سایت رندر-من بر مبنای قوانین و آئین‌نامه‌های تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران انجام می‌شود .

2- خدمات و محتویات آموزشی این وب‌سایت براى استفاده‌ی شخصى و غیرتجارى بازدیدکنندگان و کاربران عرضه شده است. مالکیت معنوی اطلاعات موجود در وب‌سایت متعلق به شرکت ارائه دیجیتال مشق ( واقع در تهران،خیابان شهید بهشتی،خیابان اندیشه،کوچه اندیشه دوم شرقی،پلاک 24،واحد 14) است و هرگونه استفاده از این داده‌ها بدون اطلاع قبلی و اجازه‌ی کتبی مسئولین ذی‌ربط پیگرد قانونی خواهد داشت.

3- استفاده از محتویات آموزشی رایگان وب‌سایت رندر-من برای وبلاگ‌ها و وب‌سایت‌های شخصی و صفحات شبکه های اجتماعی که منافع غیرتجاری دنبال می‌کنند، با ذکر منبع مجاز است.

4- محتویات غیر آموزشی وب‌سایت رندر-من (مانند : متریال ها و اچ دی آر ها و … ) صرفا جهت تولید پروژه های مربوطه (اعم از تجاری و غیر تجاری ) بوده و هرگونه استفاده تجاری و غیر تجاری از این محتویات ( مانند : فروش فایل ها به صورت فیزیکی یا مجازی ، قرار دادن فایل ها در اختیار غیر و … ) غیر مجاز بوده و پیگرد قانونی خواهد داشت.

5- کاربران متعهد هستند که در دسترسی به وب‌سایت رندر-من مقاصدی خارج از دریافت اطلاعات فنی یا سفارش اینترنتی خدمات دنبال نکنند.

6- کاربران هنگام ثبت نام ملزم هستند اطلاعات صحیح و کامل خود را در وب‌سایت درج کنند.

7- وب‌سایت رندر-من هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال کارکرد وب‌سایت و خدماتش، که ممکن است ناشى از عوامل خارج از توانایی مدیریت این وب‌سایت (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت‌افزاری و موارد مشابه) باشد، ندارد.

8- وب‌سایت رندر-من هیچ ‌گونه مسئولیتی در قبال محتویات سایت‌هایی که ارتباط به آن‌ها به واسطه‌ی آگهی و یا لینک های اتوماتیک (لینک ها و آگهی هایی که توسط تیم رندر-من قرار داده نشده اند. ) در وب‌سایت رندر-من شکل می‌گیرد، ندارد.

9- تمام ابزاری که در وب‌سایت رندر-من با هدف ارتباط با مشتریان به ‌کار گرفته می‌شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و کاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفاً برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با سفارش خدمات باشد. وب‌سایت رندر-من هیچ‌گونه مسئولیتی را در قبال محتویات پیام‌های کاربران نمی‌پذیرد. نظرات و پیام‌های کاربران پس از تأئید مدیر وب‌سایت، برای اعلان عمومی، درج خواهند شد.

10- تمام شرایط و خدمات وب‌سایت رندر-من بر مبنای آخرین سیاست‌های این وب‌سایت شکل گرفته و با تصمیم تیم رندر-من قابل تغییر است و تیم رندر-من در قبال تغییرات احتمالی آینده هیچ گونه تضمینی ارائه نمی دهد . سایت رندر-من به عنوان چیزی که هست شناخته میشود نه چیزی که قرار است باشد. هرچند اعمال تغییرات در سایت از طریق بلاگ سایت رندر-من اطلاع رسانی می شود.

11- ارتباط الکترونیکی وب‌سایت رندر-من با کاربران فقط از طریق راه های درج شده در قسمت درباره ما امکان پذیر است.

12- وب‌سایت رندر-من به هیچ وجه اطلاعات منحصربه ‌فرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمناً با استفاده از آخرین فن‌آوری‌ها متعهد است حتی‌المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

13- مالکیت معنوی محتویات وب‌سایت رندر-من متعلق به شرکت ارائه دیجیتال مشق است.

14- وب‌سایت رندر-من در صورت مشاهده حجم نامتعارف دانلود اطلاعات توسط کاربر ،اختیار حذف حساب کاربری آن کاربر را دارد. تشخیص میزان حجم نامتعارف دانلود به عهده تیم رندر-من می باشد.

15- امکان متصل بودن به یک حساب کاربری تنها از طریق یک دستگاه امکان پذیر است و در صورت اتصال با دستگاه جدید، سایت به صورت خود کار اتصال دستگاه قبلی را قطع میکند.

16- مسئولیت حفظ و نگه داری اطلاعات حساب کاربری هر شخص به عهده خود اوست و چنانچه دانسته یا ندانسته این اطلاعات در اختیار غیر قرار گیرد و از طریق آن حساب کاربری تخلفی صورت گیرد طبق قوانین با آن حساب کاربری برخورد میشود.

17- سایت رندر-من هیچ گونه مسئولیتی در قبال خسارات و صدمات احتمالی وارده به کاربران سایت ویا توسط کاربران سایت به اشخاص غیر که با استفاده از خدمات این سایت متحمل می شوند ندارد .

18- دوره های آموزشی خریداری شده از سایت رندرمن تنها در یک کامپیوتر قابل مشاهده میباشند و برای مشاهده آنها روی کامپیوتر های دیگر ، دوره باید مجددا خریداری شود .

19 – شما قابلیت عکس برداری و فیلم برداری از دوره ها را ندارید .

20- بعد از فعال شدن لایسنس دوره های آموزشی ، به هیچ عنوان امکان استرداد وجه آن دوره وجود ندارد .

 

ارتباط مستقیم با کاربران :
وب‌سایت رندر-من به‌ دنبال رضایت کامل کاربران خود است. اگر به هر دلیلی نتوانست انتظار شما را برآورده کند، لطفاً از طریق راه های درج شده در قسمت درباره ما دلیل ناخورسندی خود را به وب‌سایت رندر-من اطلاع دهید
.
ضمناً کاربران گرامی می‌توانند در هر زمان که مایل باشند پرسش‌های خود را به یکی از روش‌های ذکرشده در بخش درباره ما برای ما ارسال و در اولین زمان ممکن پاسخ خود را دریافت نمایند
.