درباره ما

سایت رندر-من با هدف ارتقاء و در دسترس کردن هرچه بیشتر دنیای سه بعدی ، مدل سازی ، رندرینگ و جلوه های ویژه برای فارسی زبانان ، شروع به کار کرد .

برای دستیابی به این مهم اعضای تیم رندر-من همه روزه در تلاشند تا با در دسترس قرار دادن با کیفیت ترینasset  ها (متریال ها، اچ دی آر ها و …) و به روز ترین آموزش ها قدمی هرچند کوچک در این مسیر بردارند .

 

محتوای موجود در سایت رندر-من شامل آرشیوی از متریال ها و اچ دی آر ها : “جمع آوری و دسته بندی شده از سایت ها و شرکت های خارجی و داخلی ( که توسط تیم رندر-من ساخته شده است ویا از صاحب امتیاز آن مجوز فروش دریافت شده است. )” ، فیلم های آموزشی : “گردآوری و دسته بندی شده از سایت ها و شرکت های خارجی (با زیرنویس فارسی تولید شده توسط تیم رندر-من) و داخلی ( که توسط تیم رندر-من ساخته شده است ویا از صاحب امتیاز آن مجوز فروش دریافت شده است. )”

 

ارتباط مستقیم با کاربران :
وب‌سایت رندر-من به‌ دنبال رضایت کامل کاربران خود است. اگر به هر دلیلی نتوانست انتظار شما را برآورده کند، لطفاً از طریق راه های درج شده در زیر دلیل ناخورسندی خود را به وب‌سایت رندر-من اطلاع دهید.
ضمناً کاربران گرامی می‌توانند در هر زمان که مایل باشند پرسش‌های خود را به یکی از روش‌های ذکرشده در زیر برای ما ارسال و در اولین زمان ممکن پاسخ خود را دریافت نمایند.

پشتیبانی از طریق واتس اپ (ساعت پاسخ گویی 9 الی 16): 09214147437

شبکه های اجتماعی :

آپارات : https://www.aparat.com/Rendermanir

آدرس : تهران ، خیابان بهشتی ، خیابان اندیشه ،کوچه اندیشه دوم شرقی ، ساختمان اندیشه 2    تلفن : 02188472870